Ляшко запропонував рубати руки за фальшиві ліки

Лідер РПЛ пропонує прийняти низку законопроектів, щоб знизити ціни на ліки. 

“Встановлюючи захмарні ціни на ліки, влада забирає у людей можливість лікуватися”, – наголосив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна».

Політик не з чуток знає, скільки коштує сьогодні лікування – його мама Любов Павлівна вже третій день лежить у лікарні із пневмонією.

«За ці три дні вона витратила 3600 гривень на ліки та антибіотики. Це катастрофа! Через такі «космічні» ціни на медикаменти кожна друга людина в Україні відмовляє собі в лікуванні. Так, діє програма «Доступні ліки», але дають не всі медикаменти, які потрібні людям. Крім того, коли у людини онкологія – то ніяка програма не допоможе. Тому треба навести порядок з ціноутворенням і ми цього вимагаємо від влади», – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ пропонує прийняти низку законопроектів, які допоможуть знизити ціни на ліки. Політик закликає владу ухвалити цей план якнайшвидше, адже кожен день бездіяльності може коштувати комусь життя, підкреслив він.

«Перше, що ми пропонуємо, це відновлення державного контролю за цінами на ліки. Ніде в Європі немає такого бєспрєделу з цінами, як в Україні. У нас вони завищені у 5-7 разів. Друге – встановлення рентабельності на рівні запропонованого нами закону. Рентабельність має бути максимум 10-15%. Крім того, скасування ПДВ. Не повинно бути такого, що купують на фабриці пачку пігулок по 5 гривень, а продають по 150 гривень і наживаються на здоров’ї людей. І головне – посилення відповідальності за фальшиві ліки. В усьому світі за продаж підроблених медикаментів пожиттєво саджають в тюрму, а в країнах Азії взагалі руки відрубують. А у нас роблять мільярди на фальшивих ліках, гроблять здоров’я людей, а штраф лише 500 гривень!», – обурився народний депутат.

Олег Ляшко зазначив, його план допоможе навести порядок із цінами на ліки, а мільйонам українців дасть можливість лікуватися.

«За нашими підрахунками після впровадження нашого плану ціни на ліки знизяться на 30-40%. Якщо цього не зробить нинішня влада, то це зроблю я після президентських виборів», – підсумував Ляшко.

Раніше повідомлялося, що у двох “тушок” Рівнeнської облради відібрали мандат.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...