Ляшко вимагає збільшити допомогу на народження дитини

Пускати на самоплив питання ціноутворення на ліки і продукти харчування – аморально та безвідповідально, наголосив Олег Ляшко. Політик пропонує план здешевлення медикаментів і вимагає від влади втілення його у життя.

Про це повідомляє прес-служба РПЛ.

«Через високі ціни на ліки одні наживаються, а інші голодують і помирають, бо не мають коштів на те, щоб поїсти та полікуватися. Крім того, в усьому світі за продаж фальшивих ліків руки відрубують, а у нас – 500 гривень штрафу і йди далі продавай підробку. За це треба пожиттєво саджати в тюрму, щоб ні у кого навіть в думках не було наживатися на дідусях, бабусях та діточках», – підкреслив Ляшко.

Крім того, лідер РПЛ закликає владу збільшити розмір виплат на дитину, а не наживатися на найбільш нужденних.

«Пачка «памперсів» коштує дорожче, ніж розмір допомоги на дитину, а влада забрала 7 мільярдів гривень, передбачених на допомогу сім’ям з дітьми та малозабезпеченим. Ми цього не підтримали. Навпаки, пропонуємо відновити державне фінансування харчування у школах, щоб для батьків не було проблемою нагодувати дитину. Ми пропонуємо радикально підвищити розмір допомоги за народження дитини та по догляду за дитиною, щоб молоді сім’ї народжували дітей і не боялися за їхнє майбутнє», – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, Ляшко добився виділення коштів на ремонт будинку культури в Олександрії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...