Ляшко назвав дату з’їзду, на якому РПЛ висуне кандидата в Президенти

22 січня 2019 року, у 100-у річницю проголошення Акту Злуки, відбудеться з’їзд Радикальної партії, на якому висунуть кандидата в Президенти.

Про це заявив Олег Ляшко під час звіту фракції РПЛ за 4 роки роботи у парламенті.

«Ми зробили сьогодні те, що ніхто до цього не робив. Вперше в історії українського парламентаризму ми прозвітували про свою роботу. Всі йдуть на вибори і обіцяють «золоті» гори, а потім нічого не роблять. Досить дурити людей! Тому сьогоднішній звіт у мій день народження – це не просто підбиття підсумків якогось етапу в житті. Це те, що треба людям: правда, справедливість і звіт про свою роботу», – наголосив Ляшко.

Дату майбутнього з’їзду обрали невипадково. 22 січня – це День об’єднання країни, підкреслив політик, як передає прес-служба РПЛ. 

«У 100 років від Дня Злуки українських земель ми йдемо на президентські вибори для того, щоб об’єднати Україну, відновити мир і порядок, дати людям роботу і нормальне життя, стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Ми сьогодні опозиційна фракція, але ми найефективніша команда у парламенті. Ми зробимо значно більше, будучи при владі», – зазначив лідер РПЛ.

Олег Ляшко закликав інших політиків брати з нього приклад – перш, ніж йти на вибори, відзвітувати про свою діяльність перед українцями.

«Я сам звітую про свою роботу і вимагаю цього від інших: від Президента та всіх партій. Прийдіть до людей перед виборами і прозвітуйте, що зробили, на що витратили бюджетні кошти та як підтримуєте українців. Але вони не звітують, бо немає чого сказати або вони просто бояться людей. Ми не боїмось! 22 січня ми йдемо з програмою дій, яку будемо втілювати в життя. Ми вже багато чого зробили і ще багато чого зробимо. Це те, що нас радикально відрізняє від всіх інших», – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, Олег Ляшко розпочав звітну конференцію з відвертих зізнань.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...