Ляшко добився виділення коштів на ремонт будинку культури в Олександрії, – голова ОТГ

Завдяки лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку вдалося добитися виділення з державного бюджету 700 тисяч гривень субвенцій на капітальний ремонт будинку культури в Олександрії на Рівненщині.

Про це в інтерв’ю виданню ІНФОРМАТОР розповів голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов.

«Одна з головних проблем в нашій ОТГ – жахливий стан будинків культури в Олександрії, Заборолі і Кустині. На сьогоднішній день вже проводиться капітальний ремонт будинку культури в Олександрії. Завдяки ініціативі народного депутата Олега Ляшка було виділено 700 тисяч гривень субвенцій з державного бюджету на ремонт цього будинку культури. Наразі починаються ремонтні роботи даху в будівлі», – розповів він.

При цьому Шустов поскаржився, що після дворазового перероблення проекту на будинок культури в Олександрії з’ясувалося, що на завершення ремонту будинку культури потрібен ще не один мільйон гривень.

Також Шустов розповів про інші проблеми Олександрійської ОТГ, які потребують негайного вирішення.

«Після квітневих виборів цього року, в яких я брав участь і переміг, з травня я проводив моніторинг всіх комунальних закладів, які є в нашій ОТГ. Проблем дуже багато, як і на більшості територій України. В першу чергу, це проблеми з дорогами і вуличним освітленням. В нашій ОТГ майже всі села не мають вуличного освітлення. У Заборолі, де я був головою, ми повністю освітили вулиці за енергозберігаючими технологіями, але ще залишаються дев’ять сіл, які потрібно освітити», – сказав він.

Повну версію інтерв’ю незабаром читайте на сайті ІНФОРМАТОР.

Читайте також про нові можливості та обов’язки ОТГ після децентралізації.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...