Кияни вимагають знесення наметів під Радою через кримінал і затори, – ЗМІ

Серед мешканців столиці зростає невдоволення діями протестувальників поблизу Верховної Ради у центрі столиці.

Наметове містечко біля будівлі доставляє масу незручностей пересічним мешканцям міста, які скоро готові будуть знести його самостійно, якщо поліція не вживе заходів, – повідомляє Наш Киев.

“Ось вже кілька тижнів поспіль наметове містечко біля Ради перманентно блокує трафік в центрі столиці. Якщо ці “революціонери” хочуть донести щось до влади, поясніть мені, навіщо створювати транспортний колапс, встановлюючи намети на проїжджій частині”, – зазначив політичний експерт Олексій Краснопьоров.

Експерт також висловив упевненість в тому, що те, що відбувається – зовсім не ініціатива народу і не має нічого спільного зі справжнім протестом.

“Всі ці події – виключно для піару деяких політиків (і ми всі знаємо, яких), що паразитують на емоціях українців. І тут виникає питання: чому цей піар відбувається за рахунок мене і ще як мінімум двох мільйонів людей?! Вони задовольняють особисті інтереси, абсолютно не зважаючи на наші. Я вже мовчу про те, що ці “революціонери” систематично нападають на людей в парку: грабують і гвалтують. Потрібна нам така “революція”?” – обурився політолог.

За його словами, кияни вже активно і масово висловлюють своє невдоволення щодо того, що відбувається в центрі міста, а значить довго терпіти цього не стануть.

“Все частіше чую невдоволення простих людей, і з кожним днем ​​все більше переконуюся в тому, що скоро терпіння у народу увірветься. І якщо поліції слабо, то кияни самі знесуть цей притон в центрі міста”, – підсумував він.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...