Китай засудив дії США та їхніх союзників у Сирії

Влада Китаю засудила дії США та їхніх союзників щодо ракетних ударів по лабораторіях хімічної зброї в Сирії.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на слова прес-секретаря МЗС Китаю Хуа Чунінг.

«Китай послідовно виступає проти застосування сили в міжнародних відносинах. Будь-які військові дії, які обійшли Раду Безпеки ООН, порушують принципи і основні норми міжнародного права», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що політичне врегулювання є єдиним способом вирішення сирійського питання, тому Китай закликає сторони до повного, справедливого і об’єктивного розслідування хімічних атак.

Нагадаємо, Україна та Німеччина також підтримали удари США та їхніх союзників по Сирії.

14 квітня США, Франція і Великобританія разом завдали військових ударів по Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

Очевидці вже почали викладати у мережі перші відео ударів. Міністерство оборони Франції також опублікувало своє відео ракетного удару.

Зазначимо, що у Міноборони Росії стверджують, що жодна з крилатих ракет, які запустили США і їхні союзники, не потрапила в зону відповідальності сил протиповітряної оборони угруповання РФ у Сирії.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс у свою чергу заявив, що подальші військові операції союзників у Сирії залежать від дій президента Сирії Башара Асада.

Тим часом, у ЗМІ вже з’явилася інформація про те, що США використали новий тип ракет під час атаки по Сирії.

Через авіаудари Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН. 14 квітня також відбудеться термінове засідання НАТО щодо нанесення Сполученими Штатами, Великою Британією і Францією ударів по лабораторіям хімічної зброї в Сирії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...