Київський метрополітен оголосив тендер з будівництва лінії на Виноградар

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» оголосило тендер на будівництво лінії метро від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар.

Йдеться про будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії з електродепо у Подільському районі. За планом, це має бути ділянка від «Сирця» до «Проспекту Правди» з новими станціями «Мостицька» та «Проспект Правди», і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції «Виноградар», – повідомляє Громадське з посиланням на сайт системи держзакупівель Prozorro.

Згідно з інформацією тендеру, очікувана вартість будівництва — 6,3 мільярди гривень.

Тендерні пропозиції можна подавати до 19 лютого, а аукціон почнеться 27 березня. Розмір мінімального кроку пониження ціни — 31,6 мільйони гривень.

У коментарі Громадському речниця київського метрополітену Наталія Макогон підтвердила, що у 2018 році планувалося почати будівництво метро на Виноградар.

Раніше повідомлялося, що будівництво перших двох станцій до Виноградаря в Києві заплановане у 2017 році.

Також відомо, що міськоголова Києва Віталій Кличко та заступник голови правління китайського консорціуму Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту із будівництва четвертої лінії метро у Києві.

Нагадаємо, раніше у Мінінфраструктури не виключили прокладання гілки столичного метро до аеропорту “Бориспіль”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...