Київських правоохоронців будуть розслабляти музикою та ароматерапією

Голова Національної поліції Києва Андрій Крищенко підтримав ініціативу створення в районних управліннях спеціальних сенсорних кімнат для психоемоційного розвантаження.

Про це повідомляють на сайті столичної поліції.

“Професія поліцейського вимагає високої дисципліни, відповідальності, мужності, глибоких і різнобічних знань. Правоохоронці переважно несуть службу на очах громадськості, тому кожна дія поліцейського – це дія представника влади. Тому формування психологічної стійкості при виконанні службових обов’язків є головною метою психологів у погонах”, – розповів начальник відділу психологічного забезпечення поліції Києва Денис Романенко.

Він також зазначив, що під час моніторингу морально-психологічного клімату в підрозділах столичної поліції було встановлено, що більшість особового складу перебуває в нервовому, збудженому стані. “З огляду на це, за погодженням з керівництвом столичної поліції планується створення кімнат психологічного розвантаження. У спеціально обладнаних кабінетах правоохоронці зможуть зняти стрес, залишити свої проблеми. А працювати з ними будуть кваліфіковані психологи, які мають профільну освіту і досвід роботи”, – наголошується в повідомленні.

За словами Романенка, в цих кімнатах співробітники поліції “зможуть прослухати спеціально підібрані музичні передачі і насолодитися тонізуючими фітонапоями”. Також під час терапії їх навчатимуть використовувати дихальні методики.

“Також заплановані програми розвантаження за допомогою ароматерапії, колірної терапії та різних тренувань”, – додав він, зазначивши, що для правоохоронців важливо вміти самостійно знімати стрес і долати кризові ситуації.

За словами Романенка, найближчим часом заплановано створити і обладнати такі кімнати в усіх районних управліннях поліції, в управлінні поліції метрополітену й особливого призначення.

Раніше повідомлялося, що за різдвяний відпочинок Петра Порошенка на Мальдівських островах заплатив олігарх Віктор Пінчук.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...