Київські комунальники працюють над створенням «перехоплюючих майданчиків»

Комунальне підприємство “Київтранспарксервіс” працює над створенням у столиці перехоплюючих майданчиків біля станцій метрополітену.

Про це під час прес-конференції заявив виконувач обов’язків директора КП “Київтранспарксервіс” Олександр Німас.

“У нас є можливість залучати інвесторів для будівництва багаторівневих, а також підземних паркінгів на під’їзних шляхах до міста, біля станцій метрополітену. Наразі нами готуються документи та вживаються заходи щодо проведення інвестиційних конкурсів та залучення інвесторів”, – зазначив Німас.

За його словами, на сьогодні проводиться робота щодо створення перехоплюючих майданчиків біля станцій метрополітену і збільшення кількості машиномісць, що дозволить зручне паркування і дасть можливість залишати авто біля станцій метрополітену, а також розвантажить центральну частину міста від транспорту.

“Наразі розглядається можливість щодо утворення перехоплюючих майданчиків на базі комунального підприємства. Їхнє територіальне розташування біля станцій метрополітену – “Теремки”, “Лісова”, “Червоний Хутір” і “Сирець”. Це вже ті майданчики, які ми запустили в роботу і готові реалізовувати ці проекти загальною кількістю 600-700 машиномісць. Ці майданчики працюватимуть відповідно до офіційних тарифів міста. Здійснювати діяльність на цих перехоплюючих майданчиках комунальне підприємство планує без подальшої передачі їх в оренду суб’єктам господарювання”, – мовить директор.

Як повідомлялося раніше, у Верховній Раді перенесли на літо звіт Гройсмана.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...