Києво-Могилянська Академія намагається врятувати свого студента

Попри страшну хворобу, Ярослав Спічек щодня відвідує університет. Він робить все можливе заради здійснення своїх мрій — закінчити навчання, одружитися і стати викладачем Могилянки.

Щоб кожний його крок не був схожим на марафон, йому потрібні нові легені. Часу для операції залишилось критично мало — до кінця року потрібно зібрати $170 000.

На сайті университету була опублікована така заява:

Могилянська спільнота неодноразово доводила, що у часи тяжких випробувань ми готові стати на захист і допомогу як своїй країні, так і кожному з нас! 

Цю сторінку створено з метою інформування про могилянців, які самі або члени  їхніх родин опинились у кризовій життєвій ситуації, пов’язаній із критичним станом здоров’я, і потребують допомоги. Кожен із нас, має бути впевненим, що може звернутися до могилянців по допомогу –   фінансову, організаційну, психологічну –  не залишаючись один на один з бідою. І кожен із нас може реалізувати своє бажання допомогти, підтримати, надихнути.

Допомога потрібна студенту 2 курсу  магістерської програми “Філософія”. 

Діагноз: муковісцидоз (від народження), наразі тяжкий перебіг, хронічне обструктивне захворювання легень IV ступеня. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю.

Єдиною надією на життя є трансплантація легень, вартістю – 170 000 дол. США Сама трансплантація в Індії коштує USD 135 тис., додаткові витрати попередньо становлять – USD27 900 (ендоскопічна гастростомія, підготовка до трансплантації, дорога для 2х осіб та перебування в Індії, реабілітація тощо).

Кошти можна перерахувати на рахунок мами Ярослава – Спічек Юлії Вікторівни: картка Приватбанку 4149 6293 1041 2036.

В Україні подібну операцію зробити неможливо. Індійський професор Балакрішнан погодився виконати цю дуже складну і дорогу операцію у клініці Fortis Malar Hospital (м.Ченнаї, Індія). Документи Ярослава подані до МОЗ (реєстр.номер в МОЗ 061-9595/03.01 від 25.07.18), але бюджет міністерства на 2018 рік вже вичерпаний.

Сім’я юнака виснажена матеріально, фізично та емоційно. Спільними зусиллями ми мусимо врятувати життя Ярослава. Зараз все залежить від того, як швидко вдасться знайти гроші.

Прохання до всіх членів могилянської спільноти на друзів Академії – поширити інформацію про необхідність допомоги Ярославу, звернутись до батьків, друзів, колег, партнерів по підтримку будь-якою посильною сумою, адже допомога малою не буває.

І перший крок вже зроблено – з моменту першої публікації про ддопомогу у facebook, 29 липня,  відгукнулись 170 осіб, зусиллями яких вдалося зібрати близько 100 тисяч гривень і 500 доларів. Ярослав і його родина вдячна всім цим людям за допомогу і підтримку! Але потрібно ще багато, – повідомляє сайт Києво-Могилянської Академії.

Закликаємо всіх небайдужих людей допомогти зберегти життя Ярославу, зробивши посильний внесок та поширивши цю інформацію.

Як повідомлялось, допомога онкохворим є обов’язком держави, – депутат.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...