Кваліфікаційну комісію суддів пікетують з вимогою прозоро обирати кандидатів

Націоналісти пікетують будівлю Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, вимагаючи справедливих рішень при розгляді кандидатур на посади суддів.

Про це повідомив кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

У акції бере участь понад півсотні осіб. Вхід до установи обклеїли листівками з інформацією про політично заангажованих і корумпованих суддів.

Окрім того, поблизу входу розклали 16 пар окулярів для членів кваліфікаційної комісії.

1

1

“Корупція в судовій системі України стала буденністю. Тоді як хабарники надалі лишаються на своїх постах, патріотів та добровольців засуджують за смішними статтями.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України – орган, створений для відбору добросовісних та справедливих суддів, стає першою сходинкою до хабарництва. Саме там продають посади”, – пояснюють організатори акції.

1

1

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що у Києві біля відділення “Сбербанка России” націоналісти запалили фаєри та розгорнули закривавлену карту України з вимогою припинити діяльність фінустанов країни-агресора.

14 квітня під Адміністрацією президента у Києві пройшов мітинг з вимогою очистити адміністрацію звільнених міст Донецької та Луганської областей від сепаратистів та колаборантів.

Фото – Роман Пєтушков 

для ІНФОРМАТОРа

загрузка...
Загрузка...