Кулі не допомогли: Під Миколаєвом двоє людей постраждали від нападу скаженого бика

У місті Снігурівка Миколаївської області двоє чоловіків постраждали від нападу скаженого 800-кілограмового домашнього бика. Тварину не могли зупинити поліцейські кулі – знешкодити її вдалося лише за допомогою мисливської рушниці з картеччю. 

Як повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області, інцидент стався 7 серпня. До правоохоронців звернулась жінка й просила врятувати її чоловіка та сусіда від нападу домашнього бика, який несподівано напав на них, почав топтати їх у дворі будинку та піднімати на роги. Хазяйка сховалась у хаті та чекала допомоги.

Група поліцейських, що прибули на виклик, застосували проти тварини табельну табельну вогнепальну зброю, але марно.

«Вісім пострілів здійснили поліцейські, проте лише змогли відволікти увагу скотини від його жертв на себе. Розлючений бик продовжував бушувати та трощити усе на своєму шляху, намагаючись прорватися з подвір’я приватного будинку на вулицю», – зазначається у повідомленні.

Правоохоронці викликали на підмогу місцевого мисливця. На місце події також прибув начальник Снігурівського відділу поліції.

За результатами проведеної фахової експертизи було встановлено, що бик був хворим на сказ.

Постраждалих чоловіків госпіталізували, вони потребували оперативного втручання. Наразі вони знаходяться у лікарні, їхньому життю вже нічого не загрожує.

Нагадаємо, в Індії кілька чоловіків вбили мусульманина через корову.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...