Крищенко не реагує на звернення про діяльність нелегальних казино у столиці, – Мосійчук

Начальник Головного управління Національної поліції України у Києві Андрій Крищенко ніяким чином не відреагував на депутатське звернення із переліком адрес підпільних гральних закладів у Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

“Нещодавно, 5 січня, при спробі розгрому одного з гральних закладів, що працював під виглядом лотереї в Дніпровському районі столиці, було затримано громадських активістів, серед яких і мій помічник Aleks Vahnij.

Ця подія викликала різкий осуд з боку громадськості: правоохоронці і самі не борються із незаконним гральним бізнесом, та ще й заважають тим свідомим активістам, що роблять це власними силами.

Наразі Олесь звільнений під заставу, проте справа проти нього не закрита, як і проти ще кількох людей, що також тоді були затримані”, – розповів політик.

Ігор Мосійчук додав, що про цю діяльність помічника йому було відомо, і на основі наданої ним інформації 27 грудня 2016 року він направив депутатське звернення начальнику Головного управління Національної поліції Києва – Андрію Крищенку.

“Проте жодної реакції на це ми досі не отримали, жоден із зазначених в поданому нами списку незаконних ігрових залів не був закритий.

Єдине, що з того часу зробила поліція – так це заарештувала тих, хто бореться із гральним бізнесом”, – додав парламентар.

1

2

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив, що голова столичної поліції Андрій Крищенко разом із начальниками районних управлінь ніяким чином не перешкоджають відкриттю гральних закладів.

Андрій Лозовий запропонував розглянути питання про відповідність займаній посаді полковника Андрія Крищенка на найближчому засіданні Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.