До кримінального переслідування керівника “Укрспецекспорту” причетна чинна влада, – депутат

Сергій Бондарчук, екс-голова “Укрспецекспорту”, сьогодні вимушений жити в еміграції через дії чинної влади.

Про це у своєму дописі на Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий.

Парламентар зараз перебуває у Лондоні, де і він і зустрівся з екс-головою “Укрспецекспорту”.

У 2005 році Сергій Бондарчук був призначений на посаду голови “Укрспецекспорту” – державної компанії, яка займалася поставками української зброї закордон. Саме він, в супереч позиції українського уряду Юлії Тимошенко і Верховної Ради та за підтримки тодішнього президента України Віктора Ющенка почав поставки станцій радіотехнічної розвідки “Кольчуга” до Грузії під час її війни з Росією у 2008 році.

“Російські спецслужби отруїли Бондарчука складною органічною отрутою на жировій основі. Він був у дуже важкому стані і майже рік провів фактично безвилазно у лікарнях. Його здоров’я підірвали так, що продовжує в менш інтенсивному режимі лікуватися і досі“, – йдеться у дописі.

Сьогодні ж екс-голову “Укрспецекспорту” звинувачують у розкраданні державних коштів.

“Людина, яка під час російсько-грузинської війни по суті воювала проти РФ, озброюючи Грузію – під час російсько-української війни не може спокійно жити в Україні через переслідування. Це просто не налазить на голову! Зате по Києву вільно ходить і дозволяє собі бити журналістів Медведчук та інша сєпарська наволоч”, – пише Андрій Лозовий.

Парламентар відзначає, що діюча влада причетна до справи проти Сергія Бондарчука.

“Саме через дріб’язковість нинішньої влади цей великий чоловік змушений жити в еміграції, хоча міг і хотів би бути корисним для своєї країни як менеджер спецслужб. Просто цифри: до того, як Бондарчук очолив “Укрспецекспорт” – прибуток компанії становив близько 200 млн доларів на рік, за часів його керівництва – понад 800 млн доларів на рік”, – зауважив депутат.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий розповів про підтримку України європейськими парламентарями.

загрузка...
Загрузка...