Кращий за російський “Смерч”: З’явилося відео державних випробувань ракетного комплексу “Вільха”

На півдні Одеської області розпочалися державні випробування ракетного комплексу «Вільха».

За словами Секретаря РНБО України Олександра Турчинова, державні випробування «стали фіналізацією масштабного проекту українських вчених, конструкторів та виробничників».

«Завдяки зусиллям усіх, хто працював над цим проектом, ми отримали потужну ракетну зброю, яка за всіма показниками краща за російський аналог «Смерч», – сказав секретар РНБО.

«Ураховуючи керованість ракет, для кожної з них буде визначено окремі цілі на різній дальності», – додав Секретар РНБО України.

Зазначимо, Турчинов наголосив, що після завершення цих масштабних державних випробувань ракетні комплекси «Вільха» будуть взяті на озброєння, а український ОПК почне їх серійне виробництво.

Раніше на Полтавщині випробували новий український бронеавтомобіль «Варта Новатор».

Нагадаємо, у січні цього року розгорівся скандал навколо військової техніки “Богдан”, оскільки Рада волонтерів при Міноборони повідомила про вихід з ладу половини з доставлених на фронт техніки.

Згодом у Міноборони заявили, що подальше виробництво санітарних автомобілів “Богдан 2251” буде можливим лише після усунення виявлених недоліків технічної та медичної частин. При цьому, за інформацією ЗМІ, ремонт неякісної техніки відбувається за бюджетні кошти.

Крім цього, на «Богдані» визнали закупівлю російських двигунів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...