Коцаба приїхав у Севастополь та назвав українську націю “трошки свинопасною”

Скандально відомий журналіст Руслан Коцаба приїхав до окупованого Севастополя та дав інтерв’ю місцевим ЗМІ.

“Ми, українці, 400 років не мали своєї держави, і ми весь час себе ставили в розряд анархістів. Тобто, ми самі руйнували те, що повинні були б будувати. Як у Тараса Шевченка? «Козаки і свинопаси». У нас найкращі люди, козаки, гинули на всяких майданах чи революціях по обидва боки фронту в таких ось внутрішніх і не особливо внутрішніх чварах… Виходить, ось така у нас цивілізація – трошки свинопасна”, – заявив Коцаба в інтрев’ю місцевому ЗМІ.

Також, за його словами “нацизм став державною політикою” в Україні.

За словами Коцаби, в останній раз він був у Криму близько 8 років тому, проте він зазначив, що задоволений візитом на півострів.

«Мені подобається, що тут зрозуміли всю красу від того, що, якщо закон виконувати, то від цього буде всім легше, і від цього буде впевненість в майбутньому”, – заявив він.

Коцаба також звернув увагу на ситуацію з дорогами в Криму, зазначивши, що вони «на порядок краще». При цьому ціни на півострові залишили у нього неприємне враження.

«Це (ціни в Криму – ред.) Мене неприємно вразило. Реально ціни вище і, я думаю, українцеві не по кишені просто приїхати і відпочити. Можливо, на рівні дикунів, в наметах, як в СРСР – так », – резюмував він.

На питання кореспондента чи вважає він Крим українським Коцаба відповів – “ООН так вирішила. Інакше не булоб санкцій. Але те, що Крим – це кримські люди, які мали право вирішити, що вони хочуть жити окремо, – я думаю, у них були всі ці підстави”.