Комітет парламенту схвалив законопроект про професійно-технічну освіту для випускників шкіл Донбасу

Вчора комітет Верховної Ради з питань науки і освіти схвалив законопроект №5089 про надання цільової підтримки в отриманні вищої та професійно-технічної освіти випускникам шкіл, які постійно проживають на лінії зіткнення.

Про це повідомив Начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook.

“Заради наших дітей – дітей війни Донеччини та Луганщини, всі тяготи якої вони переносять щодня на собі вже третій рік, проживаючи і намагаючись просто вижити безпосередньо на лінії війни – лінії розмежування, об’єдналися депутати різних фракцій, різних політичних поглядів.

Цей закон дозволить дітям мати майбутнє, допоможе здобути гідну освіту і стати гідними громадянами України. Вони та їхні батьки будуть вдячні все своє життя державі, яка надала їм можливість вирватися з полум’я війни”, – заявив Аброськін.

Очільник поліції Донеччини висловив подяку народним депутатам України Mustafa Nayyem​​, Олег Ляшко​​, Дмитро Лубінець​​, Артур Герасимов, Maxim Efimov​​, Тетяна Острікова​​, Iryna Gerashchenko​​, Oleksiy Skrypnyk​​, Олег Недава​​.

“На черзі наступний етап – включення до порядку денного та розгляд в сесійній залі”, – резюмує Аброськін.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що влада робить усе для знищення професійно-технічної освіти.

Також повідомлялося, що фракція “Батьківщини” підтримала президентське вето на закон про фінансування профтехучилищ.