Колишня дружина Капліна розповіла про причини їхнього розлучення

У зв’язку з недавнім гучним скандалом щодо відомих неплатників аліментів, де фігурував народний депутат Сергій Каплін, журналісти розшукали колишню дружину політика – Маргариту, і дізналися причини їхнього розлучення.

Так, за словами дружини , причиною відходу Капліна з родини стала його гомосексуальна орієнтація. “Ми розлучилися близько 5 років тому, у нас двоє дітей: хлопчик Марк йому 9 і Лера їй 11”, – повідомила екс-дружина депутата у коментарі журналісту ІНФОРМАТОРа.

За її словами, Каплін мав близький зв’язок зі своїм бізнес-тренером Олександром Шамотою.

“Для мене було шоком, коли я дізналася про близьку зв’язку Сергія з його фітнес-тренером – Олександром Шамотою. Зараз Олександр став одним з його найближчих помічників. Сергій багато часу проводив в тренажерному залі. Схоже, його туди тягнула не тільки турбота про своє здоров’я”, – розповіла вона.

Екс-дружина обурилася публікацією фото Капліна з дітьми: “Це дешева підробка – фотошоп. Він не цікавиться їх життям і до сих пір живе зі своїм другом Шамотою”.

Жінка також заявила, що вимушено виїхала до Росії через тиск і погрози, оскільки вимагала виплати аліментів.

“Звичайно, я неодноразово намагалася зв’язатися з Сергієм. “Уподобання” мого чоловіка – це тепер його особиста справа. Але він як і раніше їхній батько. Нехай у нас з ним не склалося, але ж діти ростуть. І самій ростити двох – ну вибачте мене… А коли я стала проявляти наполегливість – мені “натякнули”, що краще б я мовчала на цю тему”, – розповіла вона.

Нагадаємо, нещодавно міністерство юстиції оприлюднило відкритий реєстр неплатників аліментів, в якому серед інших виявився і Каплін. Згодом, у Раді провели акцію «Каплін – нагодуй своїх дітей!».

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...