Коломойський корумпував НАБУ для блокування справи «ПриватБанку», – Ляшко

Олігарх Коломойський корумпував керівництво чи детективів НАБУ, які, очевидно, за дуже великі гроші незаконно продали телеканалу «1+1» нарізку оперативного відео у справі начебто дачі хабара Супрун помічником Олега Ляшка. 

Про це лідер Радикальної партії повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“«Плюси» це із задоволенням показують, тому що ми добиваємося, щоб їх господар Коломойський повернув і відповів за вкрадені 150 мільярдів гривень вкладників «Привату»”, – написав Ляшко.

За словами політика, НАБУ блокує розслідування розкрадання цих коштів і не оголошує Коломойського і Боголюбова в розшук і затримання через те, що побоюється дискредитації на телеканалі “1+1”, який і належить розкрадачу.

“Але за цю корупційну змову платять усі українці, яким влада не може знайти гроші на підвищення зарплат і пенсій, водночас грабіжник Коломойський залишається безнаказаним!”, – обурився Ляшко.

“Вимагаю від директора НАБУ Ситника встановити осіб у своїй конторі, які допомагають олігархам. Чи може це сам Ситник і робить?! Але це означає, що НАБУ виконує політичне замовлення по дискредитації мене і моєї команди”, – підсумував політик.

Нагадаємо, лідер РПЛ вимагає скоротити кількість комітетів ВР і кількість депутатів та звіту правоохоронців щодо афери із «Приватбанком».

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...