Колектив «Електронмашу» просить про допомогу. Держпідприємство під загрозою знищення

Міністерство економічного розвитку і торгівлі намагається знищити державне підприємство «Електронмаш».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько.

Депутат нагадав, що 23 липня на ДП «Електронмаш» ввірвалися «тітушки» та заблокували підприємство, у результаті чого більше 400 працівників залишились без роботи, а підприємство повністю зупинило виробництво.

Рейдерська атака «тітушок» на ДП «Електронмаш»

За словами Лінька, рейдерському нападу на підприємство передували кадрові зміни у його керівництві, проведені міністерством економіки.

«Коротка передісторія цього нахабного злочину. За кілька місяців до цього нападу «тітушок», в міністерстві економічного розвитку, придумали схему знищення ДП «Електронмаш». Керує всією цією схемою державний секретар міністерства – Перевезенцев Олексій Юрійович та його тесть (колишній працівник СБУ). Всупереч закону, Перевезенцев робить заміну директора «Електронмашу» Віктора Мову на Єфіменка С.М., який ніколи не працював в цій галузі», – розповів нардеп.

За його словами, урядовці, фактично, призначили ліквідатора, щоби той підготував підприємство до дерибану і банкрутства. Справа у тому, що підприємство має велику кількість нерухомості та землі, у заволодінні якими, запевняє депутат, зацікавленні забудовники. Зокрема, стверджує політик, за інформацією з МЕРТ, силове захоплення підприємства проплачував майбутній забудовник.

«В міністерстві поспішають з дерибаном «Електронмашу», бо розуміють, що це треба зробити до виборів, поки є владний ресурс, так би мовити. Наразі у хапуг з мінекономіки головне завдання – розігнати трудовий колектив і пошвидше продати за дві копійки все підприємство з аукціону. Класика жанру: приватизація по-новому», – зазначив Лінько, додавши, що зараз, коли закінчується каденція цієї влади, таких схем по Україні чимало.

Лінько також повідомив, що весь трудовий колектив «Електронмашу» виступив проти нападників і звернувся по допомогу до Радикальної партії Олега Ляшка.

Звернення трудового колективу «Електронмашу» до лідера РПЛ Олега Ляшка

Сам депутат вже підготував і направив звернення в усі правоохоронні органи з вимогою припинити свавілля проти держпідприємства.

«Будемо ретельно слідкувати за цією ситуацією та не дамо знищити «Електронмаш», – пообіцяв представник РПЛ.

Нагадаємо, у Генпрокуратурі розповіли, скільки рейдерських захоплень відбулося в Україні.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...