Кличко побудував триста метрів дороги для Порошенка за вісім мільйонів гривень, – журналіст

Журналіст Олександр Дубинський повідомив, що мер столиці мер Віталій Кличко побудував дорогу для президента та ще декількох чиновників.

“Мер Кличко таки побудував за бюджетні 8.2 мільйона гривень 270 метрів дороги, по якій Порошенко, Свинарчук-Гладковський (перший заст. секретаря РНБО, – ред), Кононенко (заступник глави фракції БПП, – ред) й інші спільники влади будуть виїжджати зі свого офісу і спортклубу «5 елемент» за адресою Електриків 29-а”,- написав Дубинський.

Півтора роки тому мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження №289 від 27.04.2016 року про ремонт дороги від вулиці Набережно-Рибальська до вулиці Електриків 29а, і багатьом було незрозуміло, що і де збирається реконструювати Кличко, адже дорога на цій ділянці цілком нормальна, – зазначає журналіст.

За словами Дубинського, “все стало на свої місця на початку цього року, коли по сусідству зі спортклубом «5 елемент» і офісами компаній Президента стали зводити ЖК “Рибальський”.

За даними ЗМІ цей комплекс будують бізнесмен і політик Михайло Бродський, екс-регіонал Нестор Шуфрич і деякі бізнес-партнери Петра Порошенка.

“Масштабний проект обіцяє хороші бариші з продажу квартир, тим більше що на облаштування цього комплексу витрачається бюджет столиці. Адже виявилося, що розпорядження мера про реконструкцію дороги за наш з вами рахунок не має відношення до простих смертних і дорогах, по яких вони їздять. Як ми з’ясували, за більш ніж 8 мільйонів бюджетних гривень було побудовано 270 метрів дороги між спортклубом «5 елемент» і новим ЖК “Рибальський”, – резюмує журналіст.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...