Керівник фонду соцзахисту продав майже 100 авто, які призначалися для інвалідів

У Сумській області судять керівника Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумщини за незаконну реалізацію понад 100 безкоштовно переданих для потреб фонду автомобілей.

Про це повідомляє прес-центр Судової влади України,  – передає УНН.

“У ході слідства встановлено, що благодійному фонду “Соцінвест” безоплатно надано для використання у благодійних цілях 123 транспортні засоби, які були конфісковані державою та не реалізовані”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому обвинувачений зареєстрував та облікував за благодійним фондом лише 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов’язкові платежі до бюджету.

Таким чином, керівник благодійного фонду заподіяв шкоди державним інтересам у вигляді неможливості надання соціально-незахищеній, малозабезпеченій категорії громадян та людям з інвалідністю транспортних засобів, а також ненадходження податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету на загальну суму 1664172,45 грн.

Нагадаємо, у Солом’янському районі Києва незаконно вирубують парк відпочинку.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...