Канікули за мільйон: Журналіст оприлюднив фото відпочинку Гонтаревої на Мальдівах

Журналіст розповів про відпочинок глави НБУ Валерії Гонтарєвої на розкішному курорті у Мальдівах.

Журналіст Олександр Дубинський оприлюднив фото розкішної відпустки Гонтаревої на Мальдівах, за його словами вартість відпочинку може досягати мільйона гривень.

Дубинський зазначив, що ці витрати не внесені в електронну декларацію чиновника, і тому повинні стати підставою для перевірки НАЗК.

Він також опублікав фото датовані серединою липня минулого року, які за його словами, надало джерело близьке до сім’ї глави Нацбанку.

На наданих фото Гонтарєва позує спочатку сама, а потім і з чоловіком Олегом, який на одній з фото зображений разом з молодшим сином подружжя – Микитою.

gontareva_hotel_fb

Крім сімейних фото, є і кілька пейзажів.

gontareva_hotel_fb2

Фото з точністю дозволяють визначити готель, в якому відпочивали Гонтарєва – це The Sun Siyam Iru Fushi у місто Манаду, адміністративним центром атолу Нуну у Мальдівській Республіці, – пишк журналіст.

gontareva_hotel_booking_0

Відштовхуючись від розцінок сайту booking.com, Дубинський зазначає, що мінімальна вартість тільки відпочинку в готелі з 17-23 липня 2017 на 2 дорослих та 1 дитину складе 2874 доларів США, в які входить трансфер в готель на приватному літаку – за 500 доларів.

Якщо ж ні в чому собі не відмовляти, і взяти наймоднішу “віллу на воді” (а Гонтарєва, якщо згадувати купання старшого сина в ваннах з шампанським, – не економлять) – 26600 доларів за тиждень! До яких треба додати ще 6200 доларів податку і 1500 доларів за трансфер, що в загальному підсумку перевищить 900 000 гривень, – йдеться у повідомленні.

gontareva_hotel_1_2

Найдешевший переліт на Мальдіви для двох дорослих з дитиною, за даними сайту skyscanner.net, – це ще 2260 доларів США, якщо подорожувати економ-класом.

gontareva_fly_2

Однак у бізнес-класі вартість квитків потрібно потроїти, і тоді вийде 7000-8000 доларів США на сім’ю.

Таким чином, відпустка подружжя Гонтарєвих могла коштувати як 130 000 гривен так і легко перевищити 1 000 000 гривень.

І в будь-якому випадку, ці витрати значно перевищують 50 прожиткових мінімумів (66500 грн.), Які є мінімальною суму не декларованих згідно із законом витрат, – підкреслив Дубинський.

Також акцентується увага на тому, що в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутнє сполучення про суттєві зміни в майновому стані Гонтаревої в липні 2016 року.

“Це означає порушення “Леді Г” ч. 2 ст. 52 Закону України “Про запобігання корупції” від 14 жовтня 2014 № 1700-VII, про що я направив соответствующте заяви в Назка, САП і НАБУ, – підсумував журналість, додавши, що буде вимагати перевірки порушення антикорупційного законодавства.

Зазначимо, раніше народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий заявив, що Гонтареву потрібно судити за зруйнування банківської системи України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...