Канада виділить більше $200 мільйонів допомоги Близькому Сходу

У рамках стратегії із уладнання кризи на Близькому Сході, Канада протягом трьох років виділить на гуманітарні потреби Сирії, Іраку, Йорданій та Лівану 239,5 млн дол.

Про це повідомили у міністерстві міжнародного розвитку та франкофонії Канади, – пише Укрінформ.

“Ці кошти підуть на підтримку зусиль досвідчених НДО зі зменшення страждань мешканців регіону, які постраждали від кризи. Ці зусилля стосуватимуться основних потреб тих, кого криза зачепила найбільше, зокрема забезпечення їх продуктами харчування, дахом над головою, надання медичної допомоги, питної води, засобів гігієни та безпеки”, – розповіли у відомстві.

При цьому міністр міжнародного розвитку та франкофонії Марі-Клод Бібо пообіцяла «бути голосом найбільш нужденних».

“Мільйони вимушених переселенців у Сирії та Іраку потребують нашої допомоги. Дехто повертається додому до зруйнованих міст та сіл, але багато страждають від неможливості вдовольнити базові потреби, розкидані по різним громадам Близького Сходу. Канада продовжуватиме захищати їх гідність та відстоювати інтереси найбільш уразливих, особливо жінок та дівчат, яких ця трагедія зачепила чи не найбільше”, – сказала Бібо.

Раніше міністр оборони Канади Харджит Саджан заявив, що Канада працює над широкою програмою допомоги Україні у протидії російській агресії.