Італійські та українські сепаратисти у вишиванках підуть на союз з проросійськими силами, – експерт

Якщо комусь цікаво заздалегідь пережити катастрофу, яка може очікувати нашу країну – ну і також переконатися в некомпетентності і брехливості популістського правління – нехай стежить за Італією.

Про це говорить політичний журналіст Віталій Портніков для “Еспресо”.

“Ліга” – частина системи, створеної місцевим олігархом Сильвіо Берлусконі після краху післявоєнної республіки, що не витримала напору антикорупційних розслідувань. Більш того, “Ліга” ще недавно називалася “Лігою Півночі” і закликала до відокремлення півночі Італії від півдня. Всі її лідери – переконані сепаратисти, проте сьогодні за них більше голосують на тому самому півдні, від якого вони так хотіли відокремитися”, – пише журналіст.

Він також заявляє, що в цьому найбільша проблема їхнього політичного виживання. Саме тому вони хочуть скасування санкцій проти Росії – тому що сподіваються, що відмова від санкцій і антісанкцій принесе якісь гроші в бюджет. Саме тому сьогодні рекомендують в новий уряд професіоналів, далеких від обох рухів – щоб потім звалити на них відповідальність за невиконання своїх безглуздих обіцянок.

“І щось подібне може бути скоро і у нас. Ми впевнені, що українські популісти у вишиванках не підуть на союз з проросійськими силами. Не сумнівайтеся, підуть. Заради миру, стабільності і добробуту українців – і під оплески свого електорату. І чистою українською мовою будуть проголошувати проросійські гасла – тільки б опинитися при владі, не важливо разом із ким, Бойком, Шуфричем або Медведчуком”, – запевняє журналіст

“Наші популісти мають вибір. Вони можуть капітулювати перед Європою і США, а можуть – перед Росією. Адже популіст – хитрий, але дурний, наслідків своїх дій він не розуміє, до країни байдужий”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська сторона заплатила не менше 25 тисяч євро за переліт на приватному літаку трьох політиків правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...