Італійські та українські сепаратисти у вишиванках підуть на союз з проросійськими силами, – експерт

Якщо комусь цікаво заздалегідь пережити катастрофу, яка може очікувати нашу країну – ну і також переконатися в некомпетентності і брехливості популістського правління – нехай стежить за Італією.

Про це говорить політичний журналіст Віталій Портніков для “Еспресо”.

“Ліга” – частина системи, створеної місцевим олігархом Сильвіо Берлусконі після краху післявоєнної республіки, що не витримала напору антикорупційних розслідувань. Більш того, “Ліга” ще недавно називалася “Лігою Півночі” і закликала до відокремлення півночі Італії від півдня. Всі її лідери – переконані сепаратисти, проте сьогодні за них більше голосують на тому самому півдні, від якого вони так хотіли відокремитися”, – пише журналіст.

Він також заявляє, що в цьому найбільша проблема їхнього політичного виживання. Саме тому вони хочуть скасування санкцій проти Росії – тому що сподіваються, що відмова від санкцій і антісанкцій принесе якісь гроші в бюджет. Саме тому сьогодні рекомендують в новий уряд професіоналів, далеких від обох рухів – щоб потім звалити на них відповідальність за невиконання своїх безглуздих обіцянок.

“І щось подібне може бути скоро і у нас. Ми впевнені, що українські популісти у вишиванках не підуть на союз з проросійськими силами. Не сумнівайтеся, підуть. Заради миру, стабільності і добробуту українців – і під оплески свого електорату. І чистою українською мовою будуть проголошувати проросійські гасла – тільки б опинитися при владі, не важливо разом із ким, Бойком, Шуфричем або Медведчуком”, – запевняє журналіст

“Наші популісти мають вибір. Вони можуть капітулювати перед Європою і США, а можуть – перед Росією. Адже популіст – хитрий, але дурний, наслідків своїх дій він не розуміє, до країни байдужий”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська сторона заплатила не менше 25 тисяч євро за переліт на приватному літаку трьох політиків правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини”.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...