«Ісламська держава» розпочала наступ на урядові сили Сирії

Бойовики «Ісламської держави» розпочали найбільший за багато місяців наступ на утримувані урядовими силами райони Сирії.

Цього разу ісламісти атакували місто Дейр-ез-Зор та його довколиці, знищивши десятки цивільних громадян та урядових військових, – пише Громадське.

Щонайменше шість сильних вибухів стрясли місто після світанку, коли бойовики зіштовхнулися з сирійськими військовими та їх союзниками.

Наразі урядова авіація наносить удари по позиціях «Ісламської держави», повідомляє «Сирійська обсерваторія з прав людини».

За повідомленням союзницької до Асада «Хізбалли», армія відбиває атаки ісламістів одночасно на багатьох фронтах, включаючи військовий аеропорт міста.

Державне телебачення Сирії повідомляє про загибель 3 і поранення 9 осіб внаслідок артобстрілів з боку «Ісламської держави».

Як зазначає Reuters, наразі бойовики утримують більшу частину регіону, що знаходиться на кордоні з Іраком, і половину міста Дер-ез-Зор. Контрольовану урядом частину «Ісламська держава» тримає в облозі близько двох років.

Дер-ез-Зор — регіон, що слугує коридором від контрольованої «Ісламською державою» частини Іраку до фактичної столиці бойовиків — сирійського міста Ракка.

Нагадаємо, 11 грудня бойовики «Ісламської держави» відбили в урядових сил Сирії Пальміру.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...