Інвестори не прийдуть в Україну, бо не хочуть бути залученими в корупційні схеми, – посол Данії

27-го червня в Копенгагені відбудеться велика конференція “Рушій змін”, присвячена реформам. Її відкриють український і данський прем’єр-міністри. Для українського уряду це шанс продемонструвати, чого він досяг за рік.

Напередодні Громадське поспілкувалося з послом Данії — країни, яка зголосилася допомагати Україні в такий спосіб і підготувати захід, — Рубеном Мадсеном.

“Треба бути з Місяця, щоб вважати, ніби про корупцію не треба говорити, бо це шкодить іміджу України. Це робиться не для того, щоб зіпсувати імідж. Ми твердо підтримуємо Україну і хочемо, щоб вона рухалася правильним шляхом, і ми також кажемо, що Україна просунулася. Є значимий прогрес. Я використовую цю фразу — значимий прогрес — і стосовно боротьби з корупцією”, – заявив посол.

Він зазначив, що два роки ніхто нічого не робив, і багато звичайних українців не хотіли сплачувати податки, вони ховали їх у конвертах десь під столом. Ви повинні просувати думку в суспільстві, що корупція краде ваше майбутнє. Саме тому є така бідність, оскільки хтось краде гроші в суспільства, що заважає зростанню, яке би було пріоритетним в Україні.

“І це — перешкода для інвестицій, які могли б сюди прийти, але не прийдуть, адже не хочуть бути залученими в корупційні схеми і бруднити руки. Є багато секторів, куди готові вкладати гроші. Але їх не вкладатимуть, якщо буде ризик втратити роботу. Для західного бізнесу мати справу з корупцією занадто ризиковано”, – додав він.

Нагадаємо, у Держдепі сподіваються, що новий суд допоможе “звести нанівець” корупцію, яка загрожує національній безпеці України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...