Інцидент у Парижі МВС Франції назвало спробою нападу на силовиків

Міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коллон заявив, що інцидент, який відбувся в понеділок у Парижі, коли у машину поліції в центрі міста врізалося інше авто, був спробою нападу.

За його словами, силовики знову стали мішенню для нападу у Франції, – повідомляє Радіо Свобода.

Перед цим у центральній частині міста, на багатолюдному бульварі Єлисейські поля, біля виставкового залу «Ґран-пале», в автомашину жандармерії (різновид поліційних сил у Франції) врізалося інше авто і після удару спалахнуло. В ньому відтак виявили вибухівку (за іншими повідомленнями, газові балони), а також автомат Калашникова й іншу вогнепальну зброю. Водій-нападник загинув, інших потерпілих немає. Розслідування у справі почала антитерористична прокуратура.

За даними силовиків, вибухові речовини в авті нападника могли спричинити потужний вибух. На місці події, яке оточила поліція, перебувають вибухотехніки, щоб убезпечити від можливої шкоди. Поліція просить парижан і гостей міста утриматися від відвідування цього місця, що також розташоване відносно недалеко від президентського Єлисейського палацу. Там президент Емманюель Макрон має через кілька годин приймати короля Саудівської Аравії Абдаллу. Поліція заявляє, що ситуація під контролем.

Раніше повідомлялося, що у Парижі вибухнув автомобіль невідомого, який в’їхав у поліцейський фургон.