Іноземні компанії хочуть будувати дворівневі авторозв’язки поблизу столиці

Сім компаній з шести країн вирішили взяти участь в тендерах на будівництво дворівневих розв’язок біля Києва на автодорогах державного значення М-05 і М-06 – Київ-Одеса і Київ-Чоп.

Як стало відомо після розкриття «Укравтодором» тендерних пропозицій підрядників, у будівництві хочуть взяти участь, крім українських будівельників, компанії з Туреччини, Китаю, Польщі, Азербайджану і Литви, – повідомляє UANews.

Зокрема, мова йде про будівництво дворівневих транспортних розв’язок на трасі М-05, на повороті до смт Чабани і поворот у Боярку, і М-06 – добудову розв’язки біля села Стоянка.

Також планується будівництво дворівневих транспортних розв’язок на автомобільній дорозі М-06 – поворот на села Чайки і поворот у село Білогородка.

Згідно з повідомленням, сам проект фінансується кредитними коштами ЄБРР і ЄІБ. Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки і погодження з цими банками.

Нагадаємо, під час сьогоднішнього засідання Ради, депутати з фракції Радикальної партії показали стан нинішній українських доріг, при цьому, лідер політсили Олег Ляшко закликав заборонити ямковий ремонт та почати реальне відновлення автошляхів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...