Індонезія депортувала українку, яка займалася торгівлею людьми

З Індонезії депортували жінку, яка займалася торгівлею людьми в Україні.

Затримана дівчина у 2010 році була засуджена до 5 років ув’язнення з іспитовим терміном виконання покарання у 2 роки.

Проте відразу потому вона незаконно перетнула кордон України і весь цей час перебувала в Індонезії. Інтерпол оголосив дівчину, який на той час було лише 18 років, у міжнародний розшук.

PM320image001

«Прибуття літака, на якому перебувала дівчина, в аеропорту уже чекали оперативні працівники поліції. Відтак затриману під конвоєм привезли до Житомира, де після оформлення усіх відповідних матеріалів її переведуть до органів пенітенціарної системи для відбування покарання. До речі, перебуваючи в Індонезії дівчина також порушувала закон і була засуджена за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків», – сказано у повідомленні поліції Житомирської області.

В обвинувальному вироку Бориспільського міжрайонного суду Київської області від 12 листопада 2010 року доведено причетність затриманої до торгівлі людьми, зокрема, понад півтора десятка дівчат опинились у борделі Індонезії з її вини. На території чужої країни, де на той час вона перебувала, у них відбирали паспорти та мобільні телефони, поселяли у закриті приміщення та цілодобово тримали під наглядом, змушуючи надавати сексуальні послуги.

Як встановлено під час судового розгляду справи, за продаж своїх землячок у рабство затримана отримала 6,5 тисяч доларів США.

Тепер найближчі 5 років дівчина, якій лише 24 роки, проведе в ув’язненні.