Індійські фермери тиждень носили сонячні панелі на голові, щоб заряджати телефони під час протесту

11 березня кілька десятків тисяч індійських фермерів прибули до Мумбаї – столицю штату Махараштра, закінчивши тижневий протестний марш.

Про це повідомляє видання Quartz.

Фермери і селяни пройшли 167 кілометрів пішки з іншого міста, щоб вимагати від влади знизити податки і провести сільськогосподарську реформу. У протестах, організованих Комуністичною партією Індії, взяли участь 35 тисяч осіб.

Марш практично не зупинявся в місцях з електроенергією, тому люди зіткнулися з проблемою – розрядженими телефонами. ЗМІ помітили, що деякі фермери закріпили на своїх головах сонячні панелі розміром з планшет, щоб заряджати свої пристрої і допомагати іншим.

“Улюблене фото з сьогоднішнього маршу – у фермерів немає доступу до електрики, тому Лакшман Басрі пройшов шість днів з невеликою сонячною панеллю на голові. Він використовував її, щоб зарядити свій телефон, а також телефони інших”.

“Фермер Нату Удар з сонячною панеллю на голові, щоб заряджати телефон під час маршу”

48-річний Нату Удар розповів місцевому телеканалу, що спочатку купував панель додому. “Я встановив її на голову, щоб допомогти собі та іншим”, – зазначив він. Панелі на голові або в руках використовували і інші індійці.

Нагадаємо, раніше уряд повідомив про стрімке зростання кількості сонячних електроустановок в Україні.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...