Імпортуючи вугілля Україна створює робочі місця для іноземних працівників, – Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про неприпустимість імпорту вугілля, та необхідності покарати людей, причетних до такого рішення.

Політик також наголосив, що “купувати імпортне вугілля, коли вітчизняні шахтарі сидять без роботи та зарплати, – це злочин” і Радикальна партія “зробить все можливе, щоб влада купувала вугілля на українських шахтах, а не закордоном”.

«Цього року півтора мільярди доларів Україна витратила на імпортне вугілля, закуповуючи, наприклад, американське вугілля по 113 доларів за тону. Ми створюємо робочі місця для американських, ПАРських та інших іноземних шахтарів, коли наші сидять без роботи та зарплати. За таке треба закопати та присипати на глибині 700 метрів, звідки видобувається вугілля. Це не політика, а врєдітєльство!», – наголосив Ляшко.

Також, перебуваючи у переддень Дня шахтаря на ЦОФ «Добропільвугілля» на Донеччині, депутат поспілкувався з шахтарями та привітав їх із професійним святом та вручив 20-тьом кращим працівникам з шахт Добропілля та Павлограду грамоти та подяки.

«Я відклав всі свої справи, аби привітати вас із Днем шахтаря. Для мене це велика честь. Мій дядько Віктор був шахтарем у Комунарську. Тому я з дитинства знаю, яка це важка праця, що має гідно оплачуватись. Зроблю все, щоб у вас була робота та гідна зарплата. Ваша праця – це щаслива, сильна та заможна Україна. Слава українським шахтарям!», – підкреслив народний депутат.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...