ГПУ звинуватила Єфремова у державній зраді та сприянні створенню “ЛНР”

Генеральна прокуратура України спрямувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Про це передає Еспресо.

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України 4 січня спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Єфремова про вчинення ним низки злочинів.

У обвинуваченні йдеться про організацію захоплення будівлі Луганської обласної державної адміністрації (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); пособництво в захопленні будівлі управління Служби безпеки України в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України); вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади (ч. 3 ст. 110 КК України);

Також Єфремова звинувачують у організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації “ЛНР” (ч. 1 ст. 258-3 КК України) та державній зраді, а саме наданні іноземній організації та її представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України (ч. 1 ст. 111 КК України).

Нагадаємо, раніше екс-регіоналу Єфремову вручили обвинувальний акт.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...