ГПУ закрила справу проти одного з міністрів часів Януковича

Генеральна прокуратура припинила розслідування по епізодах щодо компанії екс-міністром екології Миколи Злочевського.

Про це мовиться у відповіді ГПУ на інформацій запит УП.

Справу розслідував департамент з особливо важливих справ у сфері економіки.

Згідно з відповіддю, досудове розслідування від 6 серпня 2014 року здійснювали за підозрою у незаконному збагаченні Золочевського.

“За результатами досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні за підозрою Злочевського не встановлено порушень податкового законодавства з питань повноти та своєчасності сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб Злочевським за відповідний період, що підтверджується проведеними позаплановими документальними перевірка державної податкової інспекції в Шевченківському районі ГУ ДФС Києва”, – йдеться у повідомленні.

8f8edcb-1 9890ef1-2

У відповіді зазначається, що ці висновки підтвердили рішення Центрального кримінального суду Великобританії від 21 січня 2015 року та висновки експертів за результатами проведення судово-економічної експертизи від 6 лютого 2015 року.

Тому 1 листопада 2016 року прокурор у провадженні виніс постанову про закриття кримінального провадження в частині про незаконне збагачення щодо Злочевського, та щодо ухиляння від податків та відмивання коштів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...