ГПУ викликає на допит Черновецького і його сина у справі “вишок Бойка”

Генеральна прокуратура викликає на допит екс-мера Києва Леоніда Черновецького та його сина Степана.

Повістки для колишнього мера та його сина оприлюднені на сайті ГПУ, – передає Українська правда.

Їх обох викликають на допит у кримінальному провадженні у якості свідків.

“Гр-н Черновецький Леонід Михайлович, 25.11.1951 року народження, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 Вам необхідно з’явитися 17.07.2018 року о 10 год. 00 хв. в кабінет №1106 приміщення Генеральної прокуратури України до слідчого групи слідчих Генеральної прокуратури України Лукащука C.B.”, – йдеться у повідомленні.

“Гр-н Черновецький Степан Леонідович, 27.10.1978 року народження, відповідно до вимог ст.сг. 133. 135 Вам необхідно з’явитися 17.07.2018 року об 11 год. 00 хв. в кабінет №1106 приміщення Генеральної прокуратури України до слідчого групи слідчих Генеральної прокуратури України Лукащука C.B.”, – зазначається у повістці.

У ГПУ не розповідають про кримінальне провадження, в рамках якого Черновецьких запросили на допит.

Однак вказаний номер кримінального провадження збігається з номером провадження від 31 січня 2013 року, згідно з яким викликали для проведення слідчих і процесуальних дій як підозрюваного народного депутата Євгена Бакуліна з фракції “Опозиційний блок”.

В рамках цього кримінального провадження ГПУ розслідує створення екс-президентом Віктором Януковичем злочинної організації та вчинення злочинів у паливно-енергетичному та банківському секторі економіки, сфері оподаткування та інших.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...