ГПУ порушила справу проти судді, який розглядає позов Шокіна

Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно судді Валентина Мороза, який очолює суддівську колегію ВАСУ, яка розглядає позов Віктора Шокіна про відновлення на посаді генпрокурора.

Запис №42017000000001050 з’явився в реєстрі досудових розслідувань 4 квітня, – передає РБК-Україна.

Згідно з фабулою, посадових осіб ВАСУ підозрюють у тому, що в 2016-2017 роках вони умисно внесли неправдиві відомості в автоматизовану систему документообігу з приводу можливості суддів брати участь у процесі ї їх повноважень.

За даними видання, мова йде про результати автоматизованого розподілу позову Громадської спілки “Асоціації органів самоорганізації населення міста Києва” до Київради з приводу незаконного, на думку активістів, будівництва на березі Дніпра. Розгляд цієї справи проводив Валентин Мороз, який нині очолює суддівську колегію по справі Шокіна про поновлення на посаді.

Шокін 13 березня 2017 року подав у ВАСУ позов, в якому заявляє про численні процедурні порушення, допущені під час голосування за його відставку і вимагає поновити його на посаді. 27 березня ВАСУ прийняв позов до розгляду. Наступне засідання у цій справі призначено на 20 квітня 2017 року.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...