ГПУ отримала дозвіл суду на затримання екс-мера Києва

Слідчі Генеральної прокуратури України отримали дозвіл суду на затримання колишнього мера Києва Леоніда Черновецького.

Це зроблено з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, – повідомила на своїй сторінці у Facebook речниця генерального прокурора України Лариса Сарган.

Прес-секретар генпрокурора нагадала, що Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об’єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в місті Києві.

“14 липня колишньому київському міському голові Черновецькому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України. Ураховуючи, що підозрюваний ухиляється від слідства та його місцезнаходження не відоме, отримано дозвіл суду на його затримання. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень”, – написала Сарган.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура повідомила про підозру екс-меру Києва.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...