ГПУ оголосила підозру ще трьом суддям через переслідування учасників Євромайдану

Генпрокуратура оголосила колишньому заступнику голови Апеляційного суду Києва і двом суддям цього суду підозру через переслідування активістів Євромайдану.

Згідно з повідомленням прес-служби ГПУ, 11 квітня повідомлено про підозру “одному з колишніх заступників голови Апеляційного суду м. Києва і двом суддям цього суду у постановленні 06.02.2014 у складі колегії суддів завідомо неправосудної ухвали про відмову у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту арештованого та залишення у силі незаконної ухвали судді місцевого суду про застосування до завідомо невинної особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”.

Крім того, колишньому заступнику керівника цього суду інкримінується також і незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду, відповідальність за яке передбачена ст. 376-1 КК України.

Активіста незаконно затримали 24 січня 2014 року на бульварі Лесі Українки в Києві з кількома шинами в автомобілі і безпідставно притягнули до кримінальної відповідальності за нібито участь у масових заворушеннях.

Досудове розслідування продовжується. Наразі вирішується питання та збираються докази щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших співучасників вчинення цих злочинів. За постановлення завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, вчинені з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах, суддям загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Нагадаємо, правоохоронні органи у вівторок, 3 квітня, затримали екс-бійця “Дніпро-1” Івана Бубенчика за підозрою у вбивстві бійців спецпідрозділу “Беркут” на Майдані.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...