Гонтарєву слід судити за знищення української фінансово-банківської системи, – Мосійчук

Лише розвиваючи вітчизняне виробництво і створюючи нові робочі місця, Україна зможе вийти зі стану економічної стагнації, до якої призвела неадекватна політика Національного банку. 

Про це народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук сказав в ефірі ток-шоу «Чиста політика» на 112 каналі.

“Радикальна партія Олега Ляшка вже два роки вимагає звільнення і притягнення до відповідальності Голови Національного банку Валерії Гонтаревої. Її мають судити не просто за обвал національної валюти, а знищення всієї української фінансово-банківської системи.

Сьогоднішню ситуацію можна змінити лише спираючись на власні сили. Ми вже продемонстрували це на прикладі застосування нашої ініціативи по забороні вивозу лісу-кругляка – унаслідок деревообробна галузь значно збільшила свої прибутки.

Потрібно перейти до політики економічного націоналізму, політики економічного відродження”, – заявив парламентар.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що лише позиція сили у геополітичній стратегії допоможе Україні відстояти власну незалежність.

Також Олег Ляшко підкреслив, що кожен стрибок курсу долара робить біднішими дев’яносто відсотків українців. Політик виказав впевненість, що українську валюту врятує лише зміна економічної політики уряду та монетарної політики НБУ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...