Гонтарева має не у відставку піти, а за грати, – Ляшко

Голова національного банку України Валерія Гонтарева практично знищила банківську систему.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі радіо “Ера”.

“Коли Порошенко призначив свого партнера по бізнесу Гонтареву головою Нацбанку, я був єдиним депутатом, хто голосував ПРОТИ. А потім ми з командою неодноразово вимагали її відставки.

Гонтарева практично знищила банківську систему. Більше 80 банків рухнули. За її вказівкою деяким банкам надавали рефінансування на мільярди гривень, а за день-два визнавали неплатоспроможними. За цю корупцію керівництва НБУ українці заплатили з власних кишень”, – зазначив політик.

Олег Ляшко зазначив, що в результаті діяльності Гонтаревої майже половина банків в Україні наразі – з російським капіталом.

“Вони заробляють мільярди, виводять в Росію і на ці гроші ведуть війну проти нас. Про шалений курс гривні я взагалі мовчу. За все це Гонтарева має не у відставку піти, а за грати. Ми прийняли у парламенті закон, за яким власники банків повинні відповідати своїм майном. І я візьму її за задницю і витрушу з неї всі вкрадені гроші. Нехай розплачується перед українцями своїми яхтами та віллами”, – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олег Ляшко вимагає від уряду переглянути політику нарахування зарплат і пенсій.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...