Голову молодіжки РПЛ намагалися дискредитувати фейком про вбивства бездомних тварин

Невідомі намагалися дискредитувати голову молодіжного крила Радикальної партії Ігоря Бєлова, фейковою інформацією про масове вбивство бездомних тварин у Києві.

Як розповів Бєлов, інформація про те, що він нібито збирається проводити санітарну зачистку від бездомних тварин, стала для нього повною несподіванкою.

“Повертаючись ввечері до дому, при вході до свого студентського гуртожитку на своє велике здивування побачив на дверях власну фотографію. Виявляється, що справжні «сюрпризи» чекали попереду – обійшовши сусідні будинки, зустрів майже на кожному стовпі та під’їзді оголошення в якому зазначається, що я буду проводити санітарну зачистку від бездомних тварин”, – написав він.

Бєлов припускає, що шахраї взяли його особисті дані з одного з проросійських сайтів, котрий їх оприлюднив.

“Саме за допомогою цієї інформації «креативщики» обрали місце розклеювання фейкових оголошень. Я ніколи не висував свою кандидатуру на виборах, а діяльність нашої молодіжної команди Олега Ляшка широко відома через свою зоозахисну діяльність. Завжди вірю у те, що роблю, тому такі мізерні спроби провокації не зупинять”, – підкреслив він.

Нагадаємо, у серпні минулого року, після наполягань громадськості та політиків, в Україні запровадили закон про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...