Голосіївський суд Києва арештував ТРЦ “Караван” за борги

Рішенням Голосіївського суду Києва усе нерухоме майно торгово-розважального центру “Караван”, що знаходиться з адресою Лугова, 12 заарештовано.

Підприємство завдало збитків своїм кредиторам у розмірі майже 74 млн. дол. Про це йдеться у відповідному рішенні суду по справі №752/3059/17, – пише ТСН.

“Накласти арешт на нежилий будинок – торгівельно-розважальний комплекс, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 12, а також торговельно-офісну будівлі, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 12, які на праві власності належать Приватному акціонерному товариству “Лекс холдинг”, – йдеться у повідомленні.

Таке рішення було прийняте на основі результатів досудового розслідування, які свідчать про те, що службові особи “Лекс Холдинг” шляхом обману заволоділи кредитними коштами “ВТБ Банку” та з метою їх виведення розпочали процедуру банкрутства підприємства. Таким чином фінансова установа отримала збитків у розмірі 73 894 800 дол.

“Досудовим розслідуванням установлено, що 09.07.2013 невстановлені службові особи ПрАТ “ЛЕКС ХОЛДИНГ”, код ЄДРПОУ 31240623, шляхом обману та зловживання довірою, не маючи на меті виконати взяті на себе зобов’язання, на підставі кредитного договору № 57 від 08.07.2013, отримали у ПАТ “ВТБ Банк” кредитні кошти, якими в подальшому заволоділи, після чого розпочали процедуру банкрутства підприємства з метою вивести із забезпечення заставне та іпотечне майно, чим завдали вказаній фінансовій установі майнової шкоди на загальну суму 73 894 800, 00 доларів США.”, – йдеться у повіломленні рішення суду.

Нагадаємо, раніше генпрокурор України Юрій Луценко повідомив на своїй сторінці у Facebook, що на ТРЦ “Гуллівер” накладено арешт у рамках розслідування розкрадання у банку “Михайлівський”.