Генштаб ЗСУ повідомив, скільки боєприпасів зберігаються на відкритих майданчиках

Начальник Генеального штабу Збройних сил України Віктор Муженко повідомив, скільки боєприпасів на відкритих майданчиках.

Так, за його словами, 50% боєприпасів зберігаються в закритих комплексах – як підземних, так і наземних. Все решта зберігається під відкритим небом, в тому числі і до систем залпового вогню Град, – повідомляє Ліга.

Серед причин такого стану речей Муженко називає занадто великі обсяги боєприпасів, складів не вистачає. При цьому він запевнив, що найбільш небезпечні боєприпаси, такі як Смерч і Ураган, знаходяться в закритих сховищах.

Як відомо, після вибухів у Балаклії на забезпечення живучості було виділено близько 200 млн грн. Всі виділені кошти ще не освоєні – перші транші почали надходити тільки влітку, і до сих пір не в повному обсязі: в розпорядженні військових близько 90 млн грн.

При цьому сучасне облаштування одного кілометра периметра арсеналу з урахуванням відеокамер та інших технічних засобів, датчиків руху, обходиться в 3 млн грн. Загальний периметр чотирьох найбільших арсеналів в Балаклії, Калинівці, Ічні та Богданівці перевищує 40 км. В цілому десять кілометрів периметра вже облаштовано.

Також, цього місяця, у ЗСУ повідомили, що для охорони арсеналів можуть призвати офіцерів запасу.

Нагадаємо, раніше експерт назвав збройні склади в Україні, котрі можуть стати наступними цілями диверсантів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...