Генпрокуратура виявила витік мільярдів гривень за кордон для фінансування тероризму

Викрито схему особливо великого ухиляння сплати податків та незаконного виведення мільярдів гривень за кордон, у тому числі – для фінансування тероризму.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2012 до сьогодні дійсним власником монопольного дистриб’ютора тютюнових виробів ТОВ «Мегаполіс Україна» (тепер – «Тедіс Україна») є, зокрема, громадянин РФ Кесаєв, щодо якого рішенням РНБО застосовано санкції у вигляді заборони виводу коштів з України за кордон. Під впливом Кесаєва на ключові посади в ТОВ Тедіс призначено осіб, які всі свої рішення узгоджують з членом ради директорів російського ЗАТ «Завод імені Дегтярьова» – одного з постачальників зброї терористичним організаціями ДНР – ЛНР», – поінформував генеральний прокурор.

За підрахунками Генпрокуратури, попри заборону РНБО та НБУ через рахунки фірм-транзитерів за 2015-17 виведено 2,5 млрд грн. Для утримання монопольного становища фірма також отримувала сприяння з боку окремих державних органів.

Наразі співробітники правоохоронних органів проводять обшуки та інші невідкладні слідчі дії.

Раніше співробітники СБУ викрили у фінансуванні проросійської терористичної організації “ДНР” торгову мережу з продажу продовольчих товарів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...