Гастролеру час додому: У соцмережах прокоментували напад на Саакашвілі

Користувачі соцмереж активно коментують сьогоднішній напад на екс-голову Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі, а деякі з них не лише схвалюють дії нападника, а й радять лідеру “Руху нових сил” покинути Україну. 

Інцидент трапився сьогодні, 19 червня, у Кривому Розі – в політика полетіла зеленка і яйця.

Людина, що кинула пакет із зеленкою, була затримана поліцією.

Михеїл Саакашвілі під час виступу у Кривому Розі

Anna Filimonova: Никогда не любила Саакашвили

Геннадий Павличенко: Михо, это Украина, а не аул, тут за балабольство окатывают зеленкой, так шо следующий раз будешь думать

Ирина Парасюк: Гастролеру пора домой

Оксана Притула: Шо Михо, получил реальность? Не нужен ты тут никому, проспись, или опохмелись, а лучше купи билет на самолет

Василь ТростянецьБула у Сомерсета Моема така героїня – женщіна бальзаківського віку, яка жити могла лише за рахунок чоловіків, фаху не мала і з усі сил старалася зберегти притомний вигляд.

Підбори, червоні налаковані нігті, пудра і вирви-око помада на зморшкуватому лиці. В її випадку це виглядало гідним до співчуття.

Але карикатурність перезрілого антикорупціонера надто вже приторна, особливо в світлі його угод з дияволом … ой, Григоришиним.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав про те, що народного депутата від “Опозиційного блоку” Наталю Королевську облили зеленкою в Одесі.