Галасюк оголосив “Контрабанді – стоп!” і здобув підтримку профільного відомства

Команда лідера Радикальної партії Олега Ляшка заручилася підтримкою очільника ДФС Мирослава Продана по негайному перекриттю контрабанди лісу-кругляка з України до ЄС.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від РПЛ Bіктор Галасюк.

“Щойно, за дорученням Олега Ляшка, обговорив з очільником ДФС Мирославом Проданом вимоги РПЛ по негайному перекриттю контрабанди лісу-кругляка під виглядом дров та розслідуванню цієї масштабної афери разом з компетентними органами ЄС. Керівник ДФС запевнив мене у рішучій підтримці пропозицій, викладених у нашому з Олегом Ляшком депутатському зверненні”, – повідомив Галасюк.

Bін додав, що на офіційну заяву очільника ДФС варто очікувати вже завтра.

“Треба взяти під контроль економічний кордон країни, щоб миша не проскочила! Тоді в Україні будуть і інвестиції, і виробництво, і робочі місця, і європейський добробут!”, – наголосив депутат.

У прямому ефірі ІНФО.Live народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк підтвердив, що обсяги контрабанди українського лісу перевищують мільярд доларів США.

Раніше Галасюк також наголошував, що українські урядовці регулярно і целеспрямовано намагаються провести кампанію дискредитації і скасування мораторію на експорт лісу-кругляка.

Нагадаємо, команда Ляшка оголосила війну контрабанді українського лісу.

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук також вимагав від НАБУ розслідувати факти контрабанди з України лісу-кругляку.

загрузка...
Загрузка...