Хай Супрун «дурь» своїм дітям пропонує, а не українцям, – Ляшко

Замість того, щоб розширити програму доступних ліків, ініційовану командою Радикальної партії, уряд хоче забезпечити людей доступними наркотиками.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, – передає прес-служба парламентської фракції.

На брифінгу політик повідомив журналістам, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розробляє зміни до законодавства, які спрощують процедуру доступу до наркотичних речовин. Фактично – це легалізація обігу наркотиків, переконаний він.

«В Україні сьогодні вирує епідемія алкоголізму та наркозалежності. І посилання на передовий американський, європейський чи колумбійський досвід нас не влаштовує. Ми категорично проти легалізації наркотиків. Нехай пані Супрун себе і своїх дітей підсажує на наркотики, якщо вони їй подобаються, але не українських дітей!», – обурився політик.

Олег Ляшко вважає, така недолуга політика влади, зокрема міністерства охорони здоров’я, веде до знищення українців.

«Влада хоче скасувати візовий режим із Колумбією – з країною, яка перші місця в світі займає за обігом наркотиків та збройними сутичками. Я вбачаю у цьому цілу політику дебілізації української нації – одна пропонує легалізувати наркотики, інші скасовують візовий режим із Колумбією, щоб було легше ці наркотики ввозити в Україну. Замість цього закривають українцям доступ до медичних послуг», – зазначив Ляшко.

Лідер Радикальної партії вимагає відставки Уляни Супрун з посади в.о. міністра охорони здоров’я.

«Україні не потрібні такі «фахівці», які пропонують легалізувати наркотики. В країні сьогодні помирають від кору, туберкульозу, СНІДу, серцево-судинних захворювань. І замість того, щоб долати ці епідемії, профільний міністр хоче спростити доступ до наркотиків. Ті, хто підписують ці ініціативи, самі точно під кайфом!», – наголосив Ляшко.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...