Габріель допускає покрокове зняття санкцій ЄС з Росії

Очільник Міністерства закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель розповів, коли з Росії почнуть знімати санкції.

Габріель впевнений, що Європейський Союз може почати покрокове зняття санкцій з Росії тільки після введення миротворчої місії ООН на Донбас, – про це він заявив сьогодні на конференції з питань безпеки в Мюнхені, – передає РБК Україна.

“Ми повинні домогтися перемир’я в Україні. Я вважаю ідею російського президента про блакитних касках правильною. Якщо це вдасться, то ми почнемо крок за кроком знімати санкції”, – сказав Габріель.

Також Габріель уточнив, що це “не реалістично” наполягати на повному здійсненні мінських мирних угод обмежуючи санкціями Москву.

Він зазначив, що й досі існують принципові відмінності в пропозиції Росії про введення миротворчих сил ООН на схід України, проте він розглядає цю ідею як “один з небагатьох реалістичних варіантів”, щоб досягти певного прогресу у припиненні насильства.

Нагадаємо, в п’ятницю, 16 лютого в Мюнхені стартувала щорічна конференція з безпеки, в якій беруть участь представники Європи і США.

Головними для зборів є теми глобально-військового характеру. А питання України, яка переживає найбільший збройний конфлікт в Європі з часів Другої світової війни, обіцяє стати одним ключових моментів конференції. Участь в конференції беруть понад 20 керівників держав і урядів.

Нагадаємо, усміхнену Тимошенко помітили за розмовою з російським дипломатом на Мюнхенській конференції.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...