20.5 C
Kyiv
П’ятниця, 24 Травня, 2024

Голова МЗС Угорщини зустрівся з лавровим: після гарантій рф енергопостачання просував заяву про “готовність” росії до “переговорів”

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто після гарантій рф щодо енергопостачання на зустрічі з головою мзс росії сергієм лавровим зробив заяву про готовність рф до “мирних переговорів”, пише угорське видання Index.

Сійярто повідомив, що, як і на кожній Генеральній асамблеї ООН, цього разу він провів дискусію зі своїм російським колегою.

“Було б добре, якби інші західні політики зробили те саме, тоді, можливо, було б більше надії на те, що в Україні нарешті настане мир…” – заявив Сійярто.

Так, голова МЗС Угорщини сказав, що однією з головних тем стала війна в Україні.

Він заявив, що лавров запевнив його, буцімто “росія готова до мирних переговорів”. “Очевидно, багато деталей вимагають уточнення. Я щиро сподіваюся, що колись складуться обставини, які дадуть зрозуміти і Україні, і росії, що вони мають якнайшвидше шукати рішення за столом переговорів”, – заявив він.

При цьому Сійярто зазначив, що лавров пообіцяв гарантувати енергопостачання Угорщини, тому постачання природного газу, нафти та ядерного палива триватиме. І що російський колега запевнив його, що його країна виконуватиме свої контрактні зобов’язання.

“Ми можемо бути спокійними щодо постачання енергоносіїв до Угорщини. Як для постачання сирої нафти, так і для природного газу, контрактні обсяги безперервно доставлятимуться в контрактний час, і те саме буде зроблено з ядерним паливом”, – сказав він.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>