Французька поліція назвала нові типи терактів, які збираються влаштовувати ісламісти

МВС Франції підготувала секретний прогноз на 7 сторінок, у якому стверджується, що мусульманські терористи у Європі перейдуть до ударів з потенційно величезним збитком і порівняно нескладною організацією.

Головні загрози – це підрив поїздів і псування шляхів, підпали лісів, а також отруєння продуктів і води, – передає “Еспресо“.

При цьому автори документа посилаються на пропагандистські матеріали ісламістів, в яких ті закликають прихильників завоювати довіру невіруючих і приховувати свої радикальні погляди, а вже після цього переходити до терактів.

Поліція робить висновок, що це призведе до зростання атак з боку терористів-одинаків. У звіті закликають посилити заходи безпеки, здатні запобігти або обмежити подібні атаки.

Вирішено посилити охорону залізниць, шкіл, університетів і туристичних об’єктів.

Генеральне управління національної поліції також нагадало про можливість нападів на автомобілях. У поліції закликають “негайно повідомляти про будь-якому підозрілу поведінку” і “про всі викрадення транспортних засобів”, а також більш ретельно перевіряти документи при оренді авто.

Нагадаємо, ісламісти півроку готували теракти в Каталонії, не привертаючи уваги поліції.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...